סרטי ביטחון (Tamper Evident Tape) מבוססים על טכנולוגיה ידידותית למשתמש אך חדשנית, המאפשרת למשתמשים בהם לזהות אם נעשה ניסיון לפתוח אריזות המכילות חומרים רגישים, על-ידי גורמים אשר אינם מורשים לכך.

הסרטים הינם פרי פיתוח ייחודי לחברת דביק ואידיאליים לשימוש בקרב תעשיות הזקוקות לשמירה קפדנית על בטחון שדה, כמו תעשיית הביטחון וכל תחום הסייבר.

שמירה קפדנית על ביטחון שדה

סרטי ביטחון (Tamper Evident Tape) מתאימים לסגירה ואיטום של קרטונים, שקיות, מעטפות ומשטחים גדולים. בעת פתיחה של האריזה מתגלה מסר סמוי, אשר ניתן להדפיסו בהתאמה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח.

המסר אינו נעלם מהסרט בעת ניסיון לסגירה חוזרת ומהווה עדות חד-משמעית לניסיון הפתיחה של האריזה. גם את חלקו החיצוני של הסרט ניתן להדפיס בהתאמה אישית והוא יכול להכיל לוגו או כל סימון אחר. את סרטי ביטחון.

ניתן לרכוש בצבעים בוהקים של אדום או כחול, עם מספר רץ במידה ונדרש. כמו כן, ניתן לבחור את האורך והרוחב הרצויים, בהתאם לסוג האריזות אותן מעוניינים לעטוף.

שמירה על ביטחון המוען, הנמען וניסיונות גניבה

סרטי ביטחון, Tamper Evident Tape, מאפשרים לכל מי שעוסק בשילוח חומרים מסווגים וסודיים בדרך פנים וחוץ-ארגונית, ליהנות ממעטפת בטחון נוספת, התורמת לשקט הנפשי והביטחון האישי והכללי הן של המוען והן של הנמען.

הסרטים עמידים, בולטים ומאפשרים למנהלי עבודה ומשלחים בתעשיית הביטחון והסייבר, להמשיך בעבודתם השוטפת ולקבל אינדיקטור ברור בסוף תהליך השילוח לגבי נוכחותם של גורמים עוינים במהלכו.

הידיעה כי נעשה ניסיון לא מורשה לפתוח את האריזה הינה הנדבך הראשון בחקירת מקרים של ריגול תעשייתי וניסיונות גניבה, על כן סרטי ביטחוןTamper Evident Tape מוכיחים את עצמם כהשקעה משתלמת ופריט משמעותי בחקירות אלו.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר כעת והמקצוענים של דביק יחזרו אליכם בהקדם.

TE-100  – סרט ביטחון עם פטנט ייחודי לעטיפת חומרים רגישים

סרטי ביטחון (Tamper Evident Tape) מבוססים על טכנולוגיה ידידותית למשתמש אך חדשנית, המאפשרת למשתמשים בהם לזהות אם נעשה ניסיון לפתוח אריזות המכילות חומרים רגישים, על-ידי ...
קרא עוד
Splice Detection Tape

פיתוח חדש של חברת דביק: דבק חיבורים המתגלה בגלאי מתכות

(עבור תעשיית הבדים הלא-ארוגים (non-wovens) בעוד שחיבור (SPLICE) בין גלילי הבד מאפשר עבודה רציפה ויעילה של קווי ייצור, מיקום החיבור מהווה למעשה חלק פגום של המוצר ויש ...
קרא עוד
כיצד-לבחור-מכונת-אריזה

אילו אפשרויות וסוגים של מכונות אריזה קיימים בשוק, ואילו צרכים הן פותרות

מכונות אריזה הן אלו שיבטיחו שהמוצר שלכם יגיע ליעדו בבטחה ולא ייפגע במהלך השינוע – מה שאומר שהלקוחות יפנו למערך שירות הלקוחות שלכם עוד לפני שניסו את המוצר. ...
קרא עוד

4 דגשים לרכישה נכונה של מכונות אריזה

אף אחד לא חף מטעויות, אך כאשר  טעויות אנוש מתרחשות, יכול ויהיו להן השלכות מרחיקות לכת. כספקים של שרותי ייעוץ, מכירה, התקנה ותחזוקה של מכונות לסוף קו אריזה , חזינו ...
קרא עוד

סרט הדבקה – PSA Tape

סרט הדבקה - הרבה לקוחות שואלים אותנו, מה זה סרטי הדבקה מסוג PSA ? PSA- Pressure Sensitive Adhesive הוא סוג הדבק העיקרי המשמש לייצור סרטי הדבקה ומדבקות. אנו נפגשים עם דבקים אלו ...
קרא עוד
https://www.davik.co.il/wp-content/themes/davik-th
WhatsApp chat